Ako se niste registrovali pozeljno bi bilo da to uradite ,a ako jeste samo se uogujte.

Zasto se registrovati?:
-Mnogo toga se moze nauciti!
-Razmjeniti savjete,iskustva sa ostalim clanovima foruma!
-Potraziti pomoc u bilo kom segmentu!
-Registrovani clanovi vide mnogo vise foruma od gostiju ,a ti forumi su mnogo poucnji pa su zato i zasticeni od gostiju.

*Registracija je kratka i traje svega 30 sekundi!

Pozdrav!

Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grčka se izvukla u četvrtoj minuti nadoknade

Ići dole

Grčka se izvukla u četvrtoj minuti nadoknade Empty Grčka se izvukla u četvrtoj minuti nadoknade

Počalji od Don Zukson Ned 27 Mar 2011, 1:23 am

Grčka u 95. minuti slomila Maltu i preskočila Hrvatsku na vrhu ljestvice

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Vassilis Torossidis zabio je pogodak za pobjedu Grčke u gostima kod Malte i svrgavanje hrvatske reprezentacije s prvog mjesta skupine F kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2012. godine.

Poraz hrvatskih nogometaša kod Gruzije (1:0) i teško izborena pobjeda Grčke znače da je momčad Fernanda Santosa sada na vodećem mjestu s 11 bodova, jednim više od Hrvatske i dva od Gruzije. Izrael ima sedam bodova tako da je situacija nakon pet odigranih utakmica vrlo izjednačena.

Grci su se cijelu utakmicu mučili protiv slabašnih Maltežana i kad se već činilo da će se dogoditi prvorazredna senzacija, Torossidis je zabio za veliku pobjedu. Malteška je obrana izbacila loptu nakon jednog prekida, Giorgos Karagounis ju je u očajničkom pokušaju "žabicom" vratio pred gol gdje ju je branič Olympiacosa u gužvi glavom ugurao u gol.