Dobrodosli na Maicon Forum!

Ako se niste registrovali pozeljno bi bilo da to uradite ,a ako jeste samo se uogujte.

Zasto se registrovati?:
-Mnogo toga se moze nauciti!
-Razmjeniti savjete,iskustva sa ostalim clanovima foruma!
-Potraziti pomoc u bilo kom segmentu!
-Registrovani clanovi vide mnogo vise foruma od gostiju ,a ti forumi su mnogo poucnji pa su zato i zasticeni od gostiju.


*Registracija je kratka i traje svega 30 sekundi!

Pozdrav!

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na Maicon Forum!

Ako se niste registrovali pozeljno bi bilo da to uradite ,a ako jeste samo se uogujte.

Zasto se registrovati?:
-Mnogo toga se moze nauciti!
-Razmjeniti savjete,iskustva sa ostalim clanovima foruma!
-Potraziti pomoc u bilo kom segmentu!
-Registrovani clanovi vide mnogo vise foruma od gostiju ,a ti forumi su mnogo poucnji pa su zato i zasticeni od gostiju.


*Registracija je kratka i traje svega 30 sekundi!

Pozdrav!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pocasni Clanovi!

Ići dole

Pocasni Clanovi! Empty Pocasni Clanovi!

Počalji od Maicon Sre 21 Apr 2010, 1:00 am

Pocasni Clanovi vide jedan forum vise od obicnih clanova,a taj forum je namjenjen za Muzicare!
Za grupu "Pocasni Clanovi" potrabno vam je da svirate neki instrument ili pjevate. zasto?

Zato sto u tom djelu foruma (koji vide samo pocasni clanovi) se govori o Muzici ( vecinom o akordima pjesama i jos po nesto).

"Ja sviram "frulu" i zelim da postanem clan te grupe,ali ne znam kako ?"

Lako = Btno je da ste registrovani i da posaljete Privatni poruku meni tj. Maicon -u!
text poruke bi trebao da glasi ovako :

Da kazete sta svirate , koliko dugo svirate , imate li zelju da ucite nesto svirati(ako ste pocetnik), ...
I nesto o sebi!
OVAJ DIO FORUMA JE NAMJENJEN PRETEZNO ZA POCETNIKE U SVIRANJU!

Dobro bi bilo da se javi i neko ko ima iskustva i ko svira duze vremena da podjeli savjete sa nama !
Ako ima neko takav ,neka se javi meni i postace Pocasni clan!


P.S. trazimo nekoga ko zna nesto o teoriji pjevanja tj. nekoga ko moze da nam kaze nesto sto je bitno u vezi pjevanja Pocasni Clanovi! Icon_exclaim


Dobro Dosli!
Maicon
Maicon
Administrator
Administrator

Posts : 346
Join date : 11.10.2009
Age : 30
Location : Cajnice

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu